Kariéra

Hledáte dobře placenou práci z domova?

Čtete inzertní rubriky novin? Když něco hledáte využíváte bezplatné inzerce? Získávejte nejen tímto způsobem, ale i od lidí ve svém okolí tipy na nemovitosti k prodeji a my vám za to zaplatíme, jste pro? Práce za vysoké až 10ti% provize z následných prodejů nemovitostí. Stačí vám k tomu vlastní PC+připojení k netu, Skype, aktivní a kreativní přístup.Vysoké výdělky. Spolupráce na ŽL.

Chcete vydělávat 100.000,- Kč a více měsíčně? Naučíme vás to!
Jedinečná příležitost pro začínající realitní makléře…

Jste li organizačně schopný/á, spolehlivý a kreativní tip jste tím, koho hledáme aby posílil jeden z našich makléřských týmů v oblastech Praha, Kladno, Kralupy, Brandýs, Český Brod, Říčany, Příbram, Beroun, Brno a Mladá Boleslav. Práce s volnou pracovní dobou za nadstandardní až 40 % provize z následných prodejů nemovitostí už při zapracování. Požadujeme: vlastní vozidlo,PC+připojení k netu,Skype,aktivní a kreativní přístup. Spolupráce na ŽL.

FRANŠÍZING = 2x tolik za stejnou práci, až 78% provize z provize RK

Máte za sebou minimálně 1 roční praxi realitního makléře u kterékoli RK a chcete vydělávat 2x tolik za stejnou práci? Zní-li vaše odpověď „Ano“ neváhejte a stáhněte si franšízingovou smlouvu, ze které se dozvíte všechny varianty jak s námi podnikat a zdvojnásobit své příjmy. Vaše nemovitosti nabídneme k prodeji /vyinzerujeme na naše náklady/ ve firemním časopise a na realitních serverech /viz. níže/. V plném rozsahu hradíme právní servis všem vašim klientům. Zavolejte nám, jistě se domluvíme na oboustranně výhodné variantě spolupráce…


Select language

Hot & New!
Prodej DR bytu 3+1 75 m²

Plocha: 75 m2
Dispozice: 3+1

Info
Nebytové prostory Vodičkova

Plocha: 100 m2
Dispozice:

Info
Byt 2kk po rekonstrukci

Plocha: 38 m2
Dispozice: 2+kk

Info